sobota, 1 lutego 2014

Terapii początek.

 "(...) Kiedy człowiek zagubi się w takim gąszczu, czasami zajmuje mu dłuższą chwilę, nim uświadomi sobie, że się zgubił. Bardzo długo jesteśmy przekonani, że zboczyliśmy ze ścieżki tylko odrobinę, że już lada moment znajdziemy się z powrotem na szlaku. A potem przychodzi jedna noc za drugą i nadal nie mamy pojęcia, gdzie się znajdujemy, i wreszcie musimy przyznać, ze tak daleko odeszliśmy od ścieżki, że już nawet nie wiemy, po której stronie wschodzi słońce."
- Jedz, módl się , kochaj.

Wracam do tej rozmowy codziennie i codziennie nowe prawdy odkrywam. Bo podeszła chwyciła za rękę i porządek ogólny ze mną zrobiła. A ja wstaję i tyłek otrzepuję, dobre strony chcę widzieć. I chcę w końcu siebie pokochać. I czasu już tracić nie chcę na to czego zmienić nie potrafię i uwierzyć chcę, że choć pracującą, to świetną Mamą jestem. I sama w tym nie jestem.

'Wszystko co dobre wyniknie z odejścia niani'
" Już teraz uczę ją relacji z innymi. Przyzwyczaja się do obowiązków, ograniczeń, złości, zazdrości, euforii, radości, czy nawet tęsknoty. To dla niej ważne, bo to właśnie spotka ją w życiu. Nie uchronię ją przed złem całego świata - uczę ją jak sobie z nim radzić!" Ona ♥ Moja M. ♥ Moja Terapia ♥

  

2 komentarze:

 1. Doprowadziłaś mnie do łez. I to nie takich co cicho po policzku płyną. Ale takich co całą duszą wstrząsają. Bałam się. Bałam się, że mnie źle zrozumiesz - że niepotrzebnie wszystko zmącę. Ale teraz wiem, że tak jak Ty kiedyś wyciągnęłaś pierwsza rękę tak i ja teraz podjęłam słuszną decyzję.

  Pamiętaj:
  'Jesteś moją przyjaciółką. Kocham Cię. Jesteś moją przyjaciółką. Potrzebuję Cię. Jesteś moją przyjaciółką i jesteś dla mnie ważna. Jesteś moją przyjaciółką - tak jakby siostrą.' <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani przez chwilę nie żałowałam wyciągniętej ręki, nawet wtedy kiedy nam do siebie nie po drodze. Cokolwiek by nie było żałować nie będę, bo dla kilku chwil z Tobą warto jest =* I chciałabym tych chwil więcej i więcej.

   Teraz już naprawdę pamiętam i nie zapominam nawet w chwilach ciszy =*

   Usuń