sobota, 18 maja 2013

My moment . . .

Bo kiedy planowałam powstanie tego miejsca, tego swojego miejsca, to myślałam, że ja, własnymi rękami, własnymi zmysłami i każdą cząstką siebie, kroplami potu . . . że skoro to miejsce moje, to ja je stworzę każdą cząstką siebie. Tylko co zrobić kiedy wyobrażenie przewyższa zdolności (?)! Kiedy na samą myśl o tym, chęci się ulatniają. No właśnie w tym momencie i na tym etapie mojego życia, znowu pojawia się ONA ♥. I tylko warto wspomnieć, że w tym znaczeniu słowo "znowu" z pewnością nie jawi się w jako"męczące". 

Jeśli komukolwiek mogłam powierzyć szatę place full of love to nikomu innemu jak właśnie Jej. Pierwsze poczynania, pierwsza grafika, pierwsze propozycje a ja już poczułam się jak w domu. Tak delikatnie, tak zwyczajnie, tak subtelnie. W zasadzie tylko doszlifowuję szczegóły pod siebie, cała reszta z JEJ rąk wyszła i jest mi z tą myślą tym bardziej dobrze. I może to właśnie swój sens miało skoro to ONA najważniejszą cząstką tego mojego miejsca, skoro bez Niej tego miejsca po prostu sobie nie wyobrażam ♥.

I znudzonych w tym momencie już uprzedzam, że jeszcze nie raz o NIEJ  i o nas usłyszycie, bo jeśli jeszcze w ogóle wierzę w przyjaźń to właśnie dzięki Mommy.


12 komentarzy:

 1. Gdzieś w głębi serca brak mi słów. Tak zwyczajnie. Po prostu. Ale palce same płyną po klawiaturze. Bo serce nimi chyba kieruje. Serce pełne radości, że się zdecydowałaś. I serce pełne wzruszenia. Za tyle słów Twoich. <3

  I wiedz, że ja dla Ciebie. To nawet w środku nocy wstanę. Byle tylko uśmiech Ci podarować. =*.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W całym tym bólu, rozczarowaniu, w tym błądzeniu po omacku, w tej nieufności i braku wiary w to, że naprawdę mogę coś znaczyć dla "kogoś" . . . w tym wszystkim Jesteś dla mnie światełkiem w tunelu =*

   Usuń
 2. Pozwoliłam sobie zajrzeć... bez zaproszenia ale z wielką przyjemnością patrzę. I czekam:)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, tym bardziej, że sama już niejednokrotnie byłam u Ciebie =) Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Bo Kukiełki też są jednymi z tych co w sercu zawsze. =*

   Usuń
  3. I wcale mnie to nie dziwi =)

   Usuń
  4. No to mamy kółko wzajemnej adoracji!

   Usuń
  5. Ależ takie kółka są bardzo wskazane - o ile adoracja jest szczera i płynie z samej głębi serca.

   Usuń
  6. Teatrzyk Kukiełkowy. Jak miło =)

   Usuń
  7. Mommy. Jak Ty coś napiszesz to już dodawać nic nie trzeba. Kwintesencja =)

   Usuń
 3. Szata graficzna jest cudna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło, że i Tobie się podoba. Ja jestem w niej zakochana.

   Usuń